Teie ees on kaks imemaitsvat ja kodumaist siidrit — Pilvine Õun ja Mesine Pirn.

Eestis välja töötatud ja maailmas ainulaadse retsepti järgi, ilma lisatud suhkruta valmistatud siidrid on kõrge mahlasisaldusega ning säilitusainete- ja gluteenivabad, viies siidrivalmistamise kunsti uuele tasemele. Poolkuiv Pilvine Õun sisaldab 95% õunamahla. Magusama alatooniga Mesine Pirn on hõrk tänu meele. 

KUNST EI OLE VÄLJAMÕELDIS. KUNST ON TÕLGENDUS ELUST.

Kui vaatame inimkonna ajalugu, siis näeme, et meie kultuuriga on alati kaasa veerenud õun – Eedeni aia keelatud viljast kiviaja vitamiinirohke toiduallikani, gravitatsiooniseaduse avastamisest Apple’i logoni. Õun on inimesi aegade j

aegade jooksul alati inspireerinud, olgu ta kuvand positiivne või negatiivne. Õun, ja väärtused, mida ta kannab, on kaasa rääkinud praktiliselt igal teemal, millega inimene kokku puutub – meditsiin, kunst, toidu- ja joogikultuur, teadus jne.

Kunstnikud ammutavad inspiratsiooni kõigest, mida nad enda ümber märkavad ja tunnetavad. Andsime kümnele erineva käekirja ja stiiliga kunstnikule meie siidreid ja palusime neil sellest inspireeruda ning seda oma loomingu kaudu tõlgendada. Tulemus oli järgmine…

Vaata videot

“Janutab” Kaspar Kannelmäe

“Apples in her mind”Elina Kasesalu

“mahlapäev”Pärtel Eelmere

Vaata videot

“SN Fruit”Karin Kallas

“Pirn Meega”Virge Viertek

“Kõrs” (hõbe)Annika Kedelauk

Vaata videot

“metsik mets” Rebelle Mori

“janu”Carl-Robert Kagge

“Piknik 2.0 Eine murul”Kristjan Tramberg

Vaata videot

“P.Õ. 420”JamHot

Kõik valminud tööd pildistasime üles ning kasutasime printreklaamidena.

“ÕUN – vihatud, armastatud, keelatud, ihaldatud”

Kõik 10+1 valminud tööd pandi üles ka näitusele, mis toimus Tallinna ühe tuntuima kohtumis- ja söögikoha F-hoone ruumides asuvas kunstisaalis “MUST SAAL”. Näituse lõppedes läksid kõik tööd aga avalikule interneti-oksjonile, kus kogu teenitud raha sai iga kunstnik endale “töötasuks”.

Aastal 2016 liitsime “Oder ja Humal” väikeõlled ning “Mesine Pirn” ja “Pilvine Õun” siidrid “Saku Antvärk” väikepruulide kaubamärgi alla.