Muud lood
07.03.17

Saku Antvärki maailm muutus just suuremaks

Meie maitserikkasse tootevalikusse on lisandunud Eesti esimesed alkoholivabad Apelsini- ja Greibimaitselised Humalalimonaadid täiskasvanutele. Parajalt hapukate varjunditega üllatavad longerod Karge Sidrun ja Kadakane Jõhvikas ning mõnusalt puuviljase elamusega kostitab siider Laimine Murakas. Vürtsika lisandina leiad Witbieri nime alt belgiapärase nisuõlle, millele on lisatud koriandrit, apelsinikoort ja kardemoni.

Uutest toodetest lähemalt:

Saku Antvärk Laimine Murakas – puuviljane kuiv siider

Oled sa kunagi proovinud siidrit, mis pakatab murakamaitsest ja laimi hapukusest. See ümara elamusega jook on Saku Antvärki poolt loodud siider Laimine Murakas.

Tegemist on puuviljase kuiva murakamaigulise siidriga, mida rikastab laimi maitse. Kõrge 85%-line mahlasisaldus annab joogile hõrgu mahlasuse, mis tipneb mõnusalt murakase elamuse ja värskendavalt laimise järelmaitsega.

Sobib nii ka kõige nõudlikumale siidrisõbrale.

 

Eesti esimesed alkoholivabad Humalalimonaadid täiskasvanutele

Sooviga luua mõnus ja eelkõige maitsev alkoholivaba jook, mis pakuks vaheldust tavalistele karastusjookidele sündis mõte pruulida uudse maitsega Humalalimonaad.

Need uued ja huvitavad karastusjoogid pakuvad põnevalt mõrumagusat greibimaitselist ja parajalt magusat apelsinimaitselist elamust, mis on pruulitud linnastest ja rikastatud humalatega.

See kihisev jook peidab endas mõnusalt õllest maiku ja on ideaalne kaaslane hea toidu, mõnusa lauamängu ja lõbusa peo kõrvale.

 

Saku Antvärk Witbier – koriandri, apelsinikoore ja kardemoniga

Nisuõlu on kiiresti kogumas populaarsust terves maailmas. Lisaks klassikutele Belgiast ja Saksamaalt on nüüd Eesti nisuõllevalikusse lisandunud ka Saku Antvärki belgiapärane nisuõlu ehk Witbier.

See aromaatne ja vürtsika alatooniga ning kauni helekollase värvusega filtreerimata nisuõlu on maitsestatud koriandri, apelsinikoore ja kardemoniga.

Mõnusalt pärmine ja tõeliselt puuviljane nauding sinu õlleklaasis, mis sobib eriti hästi mereandide, sushi ja ka parajalt vürtsika toidu kõrvale.

Saku Antvärk longerod – klassikaliste maitsenüansside ja hapukate varjunditega

Kui poeriiulid täituvad humalarohkete õlleste pruulidega, siis kohe tahaks midagi karget ja värskendavat. Sellest samast soovist tekkis mõte lisada Saku Antvärk tootesarja mõnusalt värskendavad longerod Karge Sidrun ja Kadakane Jõhvikas.

Kadakase Jõhvika hapukale jõhvika maigule loovad mahedat tasakaalu kadakased karged varjundid. Klassikaliste nüanssidega Karge Sidrun hellitab sind see-eest Hard Lemoni karge magususega, mida täiendab mõõdukalt mõru järelmaitse.

Tõeliselt meelierutav elamus.